Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
SERDAR  İZOL
ÇEVRE ŞEHİR VE KÜLTÜR BAŞKANI

SERDAR İZOL

Arabulucu Av. SERDAR İZOL

Doğum Tarihi : 20.11.1973
Doğum Yeri : ŞANLIURFA
Baba-Ana Adı : Mehmet/Fatma
Medeni Durumu : Evli - 3 Çocuk sahibi.

EĞİTİM DURUMU
İlköğrenimimi, 1979–1984 yıllarında, Şanlıurfa Şehit Nusret İlköğretim Okulunda.
Orta öğrenimimi, 1984–1987 yıllarında, Şanlıurfa Merkez Orta Okulunda.
Lise öğrenimimi, 1987–1990 yıllarında, Şanlıurfa Lisesinde.
Lisans öğrenimimi, 1993–1998 yıllarında, Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesinde.

YABANCI DİL
İngilizce - Orta derecede.

ASKERLİK
Yedek Subay olarak, Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Dairesinde Hukuk Uzmanı olarak, 2000–2001 tarihleri arasında tamamladım.

DENEYİM
20 yıldır, Şanlıurfa Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktayım. 2004–2006 yılında, Şanlıurfa Barosu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptım. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın Sicil Numarası: 1082 numarasıyla Arabulucu olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda Ceza Muhakemesi Hukuku alanında Uzlaşma Sertifikası sahibiyim. Adalet Bakanlığı Belge Sıra No: 14835 Noterlik Belgesi sahibiyim.

ÖZ GEÇMİŞİM
20.11.1973 yılında, Şanlıurfa’da doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi Şanlıurfa da tamamladım. Üniversite öğrenimimi, Dicle üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladım ve 1998 yılında mezun oldum. 26.07.1999 tarihinde, Şanlıurfa Barosuna kayıtlı olarak Avukatlık Ruhsatnamesini aldım.


Askerliğimi Yedek Subay olarak, Milli Savunma Bakanlığında İnşaat Emlak Dairesinde Hukuk Uzmanı görevinde bulunarak tamamladım. Yaklaşık 20 yıldır, Şanlıurfa Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktayım. Şanlıurfa’da birçok Sivil Toplum Kuruluşunun Arabuluculuk faaliyetlerinde bulundum.


2004-2006 yılında, Şanlıurfa Barosu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptım. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın Sicil Numarası: 1082 numarasıyla, Arabulucu olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda Ceza Muhakemesi Hukuku Alanında Uzlaşma Sertifikası sahibiyim. Adalet Bakanlığı Belge Sıra No: 14835 sicili ile Noterlik Belgesi sahibiyim. Aynı zamanda, Bir dönem, Şanlıurfa Arabulucular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak dernek faaliyetimizi devam ettirmekteyiz. Yine Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER)’in üyesiyim.


12 Haziran 2011 yılında gerçekleştirilen 24. Dönem ve 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan 25. Dönem TBMM seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) çatısında, Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olarak müracaatım ve Şanlıurfa İli ve İlçelerinde çalışmalarda bulundum.


25 Şubat 2018 tarihinde Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımıyla gerçekleştirilen, Şanlıurfa Ak Parti 6.Olağan İl Kongresinde Ana Kademe İl Yönetim Kurulu (Asil) listede yer aldım. Halen İl Başkan Yardımcısı (Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı) olarak görev yapmaktayım.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.